fbpx
Фотопродакшн. Фотозйомка. Відеопродакшн. Відеозйомка, монтаж корпоративних роликів. Аэрозйомка. Відеозйомка дроном 5.4К. Іміджеві відеоролики. Фотозйомка виробництва (промислова), діловий портрет, зйомка репортажу, фотограф на корпоратив, студійна фотосесія
Фотопродакшн. Фотозйомка. Відеопродакшн. Відеозйомка, монтаж корпоративних роликів. Аэрозйомка. Відеозйомка дроном 5.4К. Іміджеві відеоролики. Фотозйомка виробництва (промислова), діловий портрет, зйомка репортажу, фотограф на корпоратив, студійна фотосесія

Аэрозйомка

Аерозйомка Київ. Фото, відеозйомка з дрону. Працюємо по всій Україні. Оперативно, якісно, на результат!

Ми надаємо послуги аерозйомки для різних потреб компаній і приватних осіб. Відеозйомка можлива у форматі 5.4K (5472×3078 пікселів), у 10-бітному кольоровому профілі, що дозволяє знімати за несприятливих умов та отримувати відмінний результат. І це дуже круто!)
– Аерозйомка ходу будівництва, готового об’єкту
– Зйомка дроном промислових об’єктів зовні
– Аерозйомка виробництва всередині цеху
– Корпоративні заходи
– Аерозйомка дроном масових заходів
– Демонстрація земельних ділянок
– Аеровідеозйомка об’єктів нерухомості
– Для виробництва рекламних роликів
– Відеозвіти
– Спортивні змагання
– Весільні урочистості

Вартість послуги аерозйомки залежить від багатьох факторів, які ми з’ясовуємо під час телефонної розмови, а потім попереднього виїзду на локацію. Нижче наведено орієнтовну вартість виконання роботи.

Аерозйомка ходу будівництва, готового об’єкту

Необхідна перш за все відеозйомка для забудовників, агентств та власників нерухомості.

Регулярне проведення зйомки з повітря дозволить компанії отримати повний звіт про процес зведення об’єкта. Це, у свою чергу, приверне нових клієнтів і підвищить довіру інвесторів при реалізації інших проектів.

Вартість аерозйомки 3000-7000 грн.

Зйомка дроном промислових об’єктів зовні

Якщо перед вами стоїть завдання у вигляді демонстрації промислового об’єкта у вигідному світлі – вам необхідна професійна аерозйомка промислових об’єктів від нашої студії. Такий формат зйомки дасть вам можливість детально показати перспективність організації, її потужність, обсяг реалізованої продукції та багато інших аспектів. Якісна зйомка промисловості дозволяє привертати увагу інвесторів, збільшувати кількість замовників і розширювати коло партнерів.

Ціна зйомки дроном 3000-5000 грн.

Аерозйомка виробництва всередині цеху

Зйомка ведеться спеціальним дроном FPV, який не вимагає підключення до супутників, відповідно залізобетонні перекриття цеху та електромагнітне випромінювання йому не перешкода! Управління дрона відбувається повністю в ручному режимі і дозволяє максимально наближатися до об’єкта зйомки, зависати над механізмами, що працюють (електромагнітні поля не перешкода) Дозволяє показати масштаби виробництва в найбільш вигідному світлі. Використовується для фіксації виробництва, зовнішнього вигляду приміщень заводів, внутрішнього оснащення цехів. Невід’ємний атрибут рекламного презентаційного ролика.

Вартість відеозйомки FPV дроном 3000-7000 грн.

Демонстрация земельных участков, частного дома

Дуже корисний інструмент для продажу ділянки. Відеозйомка з висоти дозволить показати пам’ятки вашого об’єкта, продемонструвати з висоти весь ландшафт в окрузі, дозволить показати наявність поблизу озера, лісу або іншого позитивного явища!) Усю красу місцевості, в якій розташована ваша ділянка, будинок можливо показати тільки з висоти! Це набагато підвищить шанси у стислі терміни реалізувати вашу мету.

Вартість зйомки аеродроном 2000–5000 грн.

Відеозвіти виконаної роботи

Відеозйомка з дрону дозволить у масштабі показати виконану роботу з висоти. Готовий відеоролик ви покладете собі в портфоліо та зможете демонструвати його як приклад вашої роботи. Сонячні електростанції, скління будівель, висотні ремонтні роботи, небезпечне виробництво, агросектор, польові роботи, звіт для інвесторів про виконану роботу – це лише малий перелік, де можна використовувати аерозйомку.

Ціна аерозйомки 3000-6000 грн.

Аерозйомка корпоративних заходів, масових подій

Аерозйомка дозволить передати масштаб заходу, зняти гарні плани локації з висоти пташиного польоту. Дозволить висвітлити локацію і підв’язку до місцевості заходу. Аерозйомка також доповнить кадри (фото-відео) зняті з землі, додасть ролику різноманітність та барвистість.

Вартість послуги 3000–5000 грн.

Для виробництва рекламних роликів

У рекламних роликах аерозйомка необхідна надання матеріалу різноплановості, руху, ефекту швидкості.. чи навпаки – плавності і умиротворення. Відзнятий матеріал тільки на одну камеру із землі не дасть такого варіанта зміни планів. Відеозйомка з дрону – невід’ємна частина промо-ролика.

Вартість послуги 5000–10000 грн.

Весілля, урочисті події

Аерозйомка з дрону дозволить відобразити весь масштаб Вашої урочистості. Зйомка з повітря – це можливість отримати неймовірну кіноісторію, яка буде кардинально не схожа на історію будь-якого іншого весілля. Не кожне весілля може похвалитися різними планами фото та відеозйомки!

Вартість відеозйомки з дрону 3000-7000 грн.
image/svg+xml

Menu

Follow me