fbpx
Фотопродакшн. Фотозйомка. Відеопродакшн. Відеозйомка, монтаж корпоративних роликів. Аэрозйомка. Відеозйомка дроном 5.4К. Іміджеві відеоролики. Фотозйомка виробництва (промислова), діловий портрет, зйомка репортажу, фотограф на корпоратив, студійна фотосесія
Фотопродакшн. Фотозйомка. Відеопродакшн. Відеозйомка, монтаж корпоративних роликів. Аэрозйомка. Відеозйомка дроном 5.4К. Іміджеві відеоролики. Фотозйомка виробництва (промислова), діловий портрет, зйомка репортажу, фотограф на корпоратив, студійна фотосесія

Послуги фотограф Київ

Промислова фотозйомка – напрямок фотографії, яка створює значний та солідний портрет сучасного, передового підприємства, показує основні етапи виробничого процесу, відображає ключові технологічні процеси, демонструє масштаб та інноваційність обладнання та ліній.

Також промислова зйомка дає можливість отримати фотографії з території підприємства загальним планом та фасадних фотографій виробничих, промислових, складських будівель та споруд. Такі фотографії потрібні як іміджевий ілюстративний матеріал для спеціалізованих галузевих видань, каталогів, корпоративних звітів.

Виїзд по всій території України та за кордон.

Орієнтовна вартість промислової зйомки – 4000-8000 грн. (2-5 знімальних годин). Вартість фотосесії понад 5 знімальних годин розраховується індивідуально.

Фотосесія: бізнес портрет.

Діловий портрет або бізнес-портрет – інструмент прес-служби компанії для бізнес-публікацій у ЗМІ, річних звітів, корпоративного сайту.

Вцілому, «бізнес-портрет» це виїзна фотозйомка, що проходить на території замовника. Залежно від поставленого завдання та рангу учасників, фотографування проводиться за різними сценаріями. Наприклад, діловий портрет керівника в робочому кабінеті, корпоративна фотозйомка співробітників в офісній обстановці. Також можлива фотозйомка у спеціально обладнаній фотостудії або організація мобільної фотостудії на території замовника.

Варто врахувати, найчастіше, ділові люди не є професійними фотомоделями і багато хто почувається сковано під час фотозйомки. Їм потрібен деякий час, щоб розслабитися та виглядати максимально природно. Фотограф робить велику кількість кадрів у різних ракурсах та позах, щоб дати можливість людині звикнути до процесу і згодом мати можливість вибрати найбільш вдалі знімки.

Враховуючи щільний графік керівників, робота проводиться у прискореному темпі. Проте потрібно виділити на фотографування бізнес-портрета не менше 20-30 хвилин для кожної людини.

Орієнтовна вартість – 2500 – 3500 грн.

Репортажна фотозйомка.

Зйомка заходів та івентів (конференції, тренінги, презентації, корпоративні, спортивні, дитячі свята).

Репортажна зйомка використовується для ділових, світських, спортивних, культурних та розважальних заходів. Завдання фотографа – створити фотографії, які розкриють суть того, що відбувається, передадуть атмосферу, покажуть настрій учасників та емоції.

Репортажний фотограф – трохи журналіст. Тільки замість літер та слів у нього фотооб’єктив. А замість тексту яскрава фотоісторія. Таке завдання під силу фотографу з великим досвідом та добре підготовленому технічно.

Орієнтовна вартість репортажної фотозйомки – 1800–2200 грн/год. Вартість роботи понад 3 години – обумовлюється індивідуально.

Особиста фотосесія (студійна зйомка, зйомка на пленері)

Професійна особиста фотосесія може бути індивідуальною чи груповою. Фотозйомка може відбуватися у студії, у місті, на природі. Ідея зйомки, правильно обране місце, продуманий образ – все це допоможе фотографу зробити гарні фотографії.

Також професійна особиста фотосесія збільшить ваші шанси на сайті знайомств.

Орієнтовна вартість особистої фотозйомки – 1500–2300 грн/год.

Фотограф на корпоратив

Фотограф на корпоративі – повноцінний учасник заходу. Учасників корпоративного заходу потрібно не просто сфотографувати, а вихопити найяскравіші моменти, найщиріші посмішки, найцікавіші сюжети та зробити художні фото.

Зйомка корпоративу має складності. Захід зазвичай проходить у напівтемряві або нерівному миготливому світлі. І не на кожну камеру та об’єктив зробиш якісну картинку. Важливий клас камери та світлосила об’єктива.

Щоб отримати висококласний результат, важливо знайти не просто фотографа на корпоратив, а профі своєї справи з повним набором професійної апаратури та відповідним досвідом. Звертайтеся, буду радий співпраці.

Орієнтовна вартість фотографа на корпоратив – 4000-8000 грн. (2-5 знімальних годин). Вартість фотосесії понад 5 знімальних годин розраховується індивідуально.

Дитяча, сімейна фотосесія, фоторепортаж із дитячих свят.

Найчастіше замовляють фотографування дитячих свят. Діти грають і веселяться, а батьки хочуть сфотографувати їхні емоції, сміх і прокази на фото. І тут фотограф має вміти працювати з дітьми. Стати серед них своїм та, не відволікаючи від ігор, робити живі фотографії.

Ще популярна фотозйомка виписки з пологового будинку – перші кроки малюка у світ на руках батьків та його перші фотографії. А потім фотографування хрестин, фотографування дня народження, фотографування ранків та інших дитячих свят. А також сімейна фотосесія. Душевні фотографії та сімейна атмосфера на фотографіях можна зробити як удома так і в студії. Існує практика робити сімейну фотосесію щороку. Фотограф стає майже другом сім’ї. І тут потрібна по-справжньому своя людина та чудовий професіонал.

Вартість дитячої або сімейної фотосесії– 1200–1500 грн/год.

 

image/svg+xml

Menu

Follow me